19 února, 2024
Category
Clients

Svatební focení

Každá svatba je jiná, a proto se snažím ke každé svatbě i jinak přistupovat. Co se ale nemění, je to, že mám reportážní duši a věřím, že je to na mých fotkách i vidět. Snažím se, aby si lidé co nejméně uvědomovali, že jsou focení, a věřím, že právě toto mnozí ocení. Nebojte se proto, že najednou budete mít nedaleko sebe fotografa. Nebudete o mně ani vědět.

Jak to celé probíhá?

Před focením svatby se s klienty potkávám na předsvatební schůzce, kde si řekneme vše – jak bude celý den probíhat, jak se připravit na novomanželské portréty, příp. se s Vámi můžu podělit o různé tipy a nápady, které Vám průběh celého dne zpříjemní. Pokud se rozhodnete pro mě, je třeba pro platnou rezervaci uhradit kauci, zbytek částky se hradí až po svatbě.

Do týdne po svatbě vystavím finální fakturu, ze které odečtu kauci. Celý balík fotek obdržíte nejpozději do dvou měsíců od svatby.

Kolik to stojí?

– dárkové balení obsahuje flash disk s fotkami, 10 ks tištěných fotek a slevový kupón na tisk fotek, fotoknihu aj.

– zaheslovaná online galerie na 3 měsíce pro Vás a Vaše hosty

– fotky v plném rozlišení zálohované v cloudu na jeden rok

– prvních pár fotek do 2 dnů po svatbě

cena: 20 000 Kč (cena platná pro rok 2024, nezahrnuje dopravu)

– slevový kupón na tisk fotek, fotoknihu aj.

– zaheslovaná online galerie na 3 měsíce pro Vás a Vaše hosty

– fotky v plném rozlišení zálohované v cloudu na jeden rok

– prvních pár fotek do 2 dnů po svatbě

cena: 2 200 Kč/hod (cena platná pro rok 2024, nezahrnuje dopravu)

Známe se ze střední školy, ale pak se naše cesty na dlouho rozešly a já nevěděla, jestli Jitku oslovit, nebo ne. I přesto, že jsme se znaly, byl její přístup profesionální – od předsvatební schůzky, kde jsme si nastínili plán dne, přes vlastní focení až po závěrečnou komunikaci a předání fotek. K vlastnímu focení jen pár slov… Celý den probíhal v naprosto úžasném duchu, Jitka je energická, hrozně pohodová a usměvavá, takže úsměvy na fotkách nejsou umělé, ale opravdu se s ní bavíte. Za celý den jsem nenašla okamžik, který by na fotkách chyběl. Jsem ráda, že jsme náš den svěřili právě do jejích rukou. Ještě jednou velké díky, Jitko! Byla to ta NEJLEPŠÍ volba! Lenka D.