Za tu dobu, co se pohybuji na volné noze, jsem zaznamenala mnoho dotazů, které byly stejné. Rozhodla jsem se je shromáždit, ty nejčastější z nich tady zveřejnit a rovnou je zodpovědět. Třeba mezi nimi najdete i Vy to, co by Vás mohlo zajímat.

Chci udělat rezervaci. Jak na to?

Jednoduše. Ozvěte se mi s termínem a popisem Vaší akce a já co možná nejdříve odpovím s nabídkou. Jestli ale chcete vědět hned teď, jestli mám v onen termín alespoň trochu času, pak se podívejte do mého online kalendáře níže, ten Vám totiž napoví. Ráda se s Vámi potkám i osobně. Pohybuji se především v Brně.

 

Fotíš jen v Brně?

Ne. Pracovně jezdím nejen po celé České republice, ale i do zahraničí. Sice se aktuálně pohybuji hlavně po Vídni a Brně, ale to pro mě není překážka. Že mě potřebujete v Praze? Klidně. 😉

Fotíš také svatby?

Ano. I když to není to, čemu se věnuji primárně, svatby fotím také. Rezervace je obdobná. Ozvěte se mi a já se odpovím co nejdříve s nabídkou. Rozdíl oproti jiným typům focení je ten, že rezervace svatebního focení je platná až podepsání smlouvy a po zaplacení zálohy ve výši 2 000 Kč. Tato záloha propadá, pokud focení zrušíte méně než dva týdny před konáním svatby.

Prodáváš své fotky?

Ano, prodávám. Část mých fotek je vystavená a připravená k prodeji na Shutterstocku. Nejjednodušší je ale napsat přímo mně. Jsem připravená fotku nechat případně i vytisknout a poslat.

Pokud jste tu nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte mě kontaktovat.